Push lock button (R13-523) wiring

Pirkau Lemonoj tokį R13-523 jungiklį ir bandžiau sukomutavoti jįjį. Tai sudeginau prikūrkės saugiklį ir eksperimentus tęsiau jau namie nuo savo 12V akumo kroviklio.

Labai ilgai ieškojau schemos kur ir kaip pajungti tą mygtuką ir niekaip, nu niekaip nesuskaičiau kas prie ko, visi paveiksliukai kur išgūglinau nepavirto man į instrukcijas. Tai sueksperimentavau tokią schemą. Opa:

Tai suprantat kaip nušvito viskas diodų ryškumu kai mano pushbutonas užsidegė nuo paspaudimo ir lempelė tuo pačiu įsižiebė. Yas!

Komentarai(6)

 1. Labas. Turiu problema, niekaip nepajungiu schemos priesrukiniam zibintui. jungiu per atskira rele, mygtukas nefiksuotas su pasvietimu bet jis veikia tol kol laikau paspaudes, kaip Jus susitvarkete su tuo reikalavimu, kad galinis ruko zibintas turi uzgesti ir nebeisijunti, kai isjungiamos sviesos. Gal galite pasidalinti patirtimi ir schema. Aciu

  • Labas. Reikia naudoti rėlę kuri išlaiko užfiksuoja padėtį, tokios vadinamos Latching, Bi-stable arba Bond relay.
   Aš parsisiunčiau krūvą iš ebay, gal kiek didoka, bet labai paprasta viską sujungti. Taip pat naudojau PUSH mygtuką be fiksavimo ir padaviau jam apšvietimą nuo tos pačios rėlės.
   12v latching relay

   • labai aciu uz greita atsakyma. Bandysiu ieskoti Lemonoje kazko panasaus nes nebera laiko laukti is ebejaus. dar problemele kad ant priekiniu zibintu nera jokio zimejimo su DOT, SAE ar E tik barkodas ir QR codas. manau tokie netiks turbut reikes naujus pirkti. Kalba eina apie Fiat 500x

    • Lemonoj pirkau taip pat, bet iš jų latching rėlė neatsistatydavo atgal nuėmus maitinimą. Nepamenu kas ten per gamintojas, rasiu įmesiu paveiksliuką.

 2. Laba diena Pauliau, gal galite pasidalinti mikroschemos ir mygtuko pajungimo schema, butumem labai dekingi 🙂 Linksmu 2019 😀

  • Jei apie šitą kalbame tai tik tiek ir turiu:
   pajungimas
   Ten kreivai tik išversta, bet suprasti eina 🙂
   Gerų 2019 taip pat!

Komentarai

El paštas nebus skelbiamas.


*